Shenjat e Horoskopit që nuk u rri paraja në xhep
Transmetuar më 27-08-2019, 23:12

Astrologët rendisin më poshtë shenjat e Horoskopit që e shpërdorojnë paranë më shumë se të tjerat.

Dashi

Për të lindurit në shenjën e Dashit shpenzimi i parave është argëtim. Mund të shpenzojnë shuma të mëdha parash për të marrë atë që do edhe në rastet kur nuk ia mban xhepi. Duke qenë impulsivë shpesh ata marrin vendime blerjesh sa hap e mbyll sytë.

Luani

Të lindurit në këtë shenjë e adhurojnë luksin dhe shpenzojnë shumë para pa u menduar gjatë. Shpesh shpenzojnë edhe paratë që nuk i kanë, janë mësuar që të marrin shpesh hua.

Peshorja

Shpenzimi i parave është tundimi më i madh i Peshores. Ato shpesh shpenzojnë shumë më shumë sesa kanë. Kanë tendencë që të shkojnë gjithnjë pas produkteve të shtrenjta./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...