E lodhur nga pritja e gjatë, turistja zhvishet në aeroportin e Shkupit (FOTO)
Transmetuar më 28-08-2019, 21:16

Në sezonin veror dihet që numri i turistëve është më i madh në vendet e Ballkanit Perëndimor, të cilat konsiderohen me një klimë të admirueshme.

Nuk janë raste të rralla kur udhëtarët detyrohen të presin më orë të tëra nëpër aeroporte për arsye të ndryshme.

Një turiste ka zgjedhur një mënyrë të veçante për të pritur në Aeroportin e Shkupit.

Ajo është zhveshur dhe është shtrirë duke shijuar rrezet e diellit, pak metra larg aeroortit. a.m/NOA.al

Loading...
Loading...