Vret fëmijën pasi nuk kishte me çfarë ta ushqente
Transmetuar më 02-09-2019, 21:06

Një nënë e re nga Rusia ka kryer aktin më të rëndë duke vrarë fëmijën e saj.

Yulia Khabitova, ka treguar në policia se mori vendimin për të kryer aktin ekstrem pasi nuk kishte para për ta ushqyer.

Gjatë rindërtimit të skenës së krimit, mes lotësh, ajo tha se e kishte mbytur djalin me një litar dhe më pas e kishte groposur.

“Tani do të jetë në rregull, nuk do të ketë më kurrë uri, nuk do të qajë kurrë më”, tha ajo mes lotësh. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...