Julian Deda ironizon repistët dhe të dashuruarit e lashtësisë
Transmetuar më 03-09-2019, 16:45

Aktori i njohur i humorit, Julian Deda, befason gjithnjë e më shumë fansat me foto që sjell çdo ditë.

Ai ka ironizuar sot këngëtarët e repit, me një foto:

"Repist nuk bëhesh, lind", shkruan Julian Deda krah fotos, ndërsa nuk është ndalur me kaq.

Ka ironizuar edhe të dashuruarit, që e mes fotove e shprehin atë publikisht, me një imazh nga lashtësia.

"Interesante, si është shprehur dashuria në kohërat e lashta. Mjafton t’i shikoje qyrret partnerit dhe u kry…!", thotë Julian Deda, në dy mesazhet thumbuese të ditës së sotme./a.m/NOA.al

Loading...
Loading...