Vesa me djalin bashkohen me të në Zelandën e Re, mesazhi emocionues i Big Bastës
Transmetuar më 08-09-2019, 13:17

Prej disa mujash këngëtarja Vesa Luma dhe djali saj Lian, qëndroi në Shqipëri për efekte dokumentesh.

Ata u larguan nga Zelanda e Re ku ndodhet Big Basta, por më në fund familja është bashkuar në Auckland të Zelandës së Re.

Lajmin e ka bërë me dije Big Basta, nëpërmjet një postimi, ku tregon edhe surprizën me të cilën i ka pritur.

Teksa shtëpinë e ka zbukuruar me tullumbace, ai ka ndarë erdhe mesazhin që kishte shkruar për ta.

“Faleminderit që ekzistoni, faleminderit për dashurinë që më jepni, jeni më të mirët, mirë se erdhët në shtëpi”, ka shkruar Big Basta. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...