Aksidentohet për vdekje një person, u përplas nga makina
Transmetuar më 08-09-2019, 15:46

Një person është aksidentuar për vdekje sot në Durrës.

Ngjarja tragjike ndodhi në lagjen 15 të qytetit bregdetar.

Këmbësori u përplas fort nga një makinë, çka rezultoi fatale për jetën e tij.

Policia dhe grupi hetimor shkuan në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...