Foto “selfie” me Arnold Schwarzenegger? Ja sa duhet të paguani
Transmetuar më 08-09-2019, 16:51

Është një ndër aktorët më të mirë të të gjitha kohërave dhe numëron miliona fansa në të gjithë botën.

Arnold Schwarzenegger kudo ku shfaqet has në dëshirën e personave për të bërë një foto me të.

Mundësinë mund ta keni më 17 shtator, por duhet të merrni me vete një “thes” me para pasi një “selfie” kushton gati 500 euro.

72-vjeçari do të jetë i ftuar në teatrin “Berlener” si pjesë e turneut “CHAMPION”. Ai do të flasë publikisht për jetën e tij, së bashku me ulje-ngritjet që ka përjetuar gjatë karrierës.

Biletat kushtojnë nga 49-199 euro.

Por, në këtë event është rreptësisht i ndaluar telefoni. Secili fans që do të dojë një fotografi me Arnold, duhet të paguajë 499 euro. Nëse pozojnë dy persona me Arnold, atëherë përfitojnë një ulje dhe paguajnë 799 euro. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...