Rikthehet festa 4 ditore me orgji dhe shfrenim pa limit në “ishullin e seksit”
Transmetuar më 08-09-2019, 22:33

Ishulli i seksit në Las Vegas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës po rikthehet për një tjetër festë 4 ditore me orgji dhe shfrenim pa limit në shoqërinë e 100 eskortave

Biletat për festën e shthurur katërditire të ashtuquajtur “parajsë në tokë”, kushtojnë rreth 3,600 dollarë për person.

Shumica e biletave për festim me tematikë Halloëeen-in nga 31 tetori deri në 4 nëntor janë shitur.

Vizitorët do të merren nga Aeroporti Ndërkombëtar i Las Vegas me helikopter privat në vendndodhjen sekrete në Nevada, ku do të jenë në shoqërinë e dhjetëra prostitutave.

Festa e seksit premton gjithashtu një mjedis miqësor me alkoolin dhe marijuanën./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...