Të pasmet sa nuk po “i shpërthejnë”, modelja mahnit me format e saj
Transmetuar më 08-09-2019, 23:36

Modelja Lauren Goodger njihet për format e saj "të nxehta" dhe tunduese.

Bukuroshja britanike me një sërë postimesh në rrjetet sociale, zbulon herë pas here për fansat e shumtë në numër format e saj seksi.

Ajo së fundmi ka marrë sërish vëmendjen e fotografëve teksa dilte në mbrëmje me mikun e saj.

E veshur me një palë pantallona të ngushta dhe një bluzë të shkurtër, ylli televiziv tregonte format shpërthyese.

Për më shumë komente shihni fotot e saj./.ak/noa.al/

Loading...
Loading...