Pamje nga dasma, shihni si duket vajza e Stefi Priftit nuse
Transmetuar më 09-09-2019, 07:42

Këtë fundjavë këngëtari Stefi Prifti, martoi vajzën e tij të madhe Marian.

Ajo dhe partneri i saj Gëzim Meta i dhanë fund beqarisë, në një ceremoni tradicionale.

Miq të pranishëm në ceremoni kanë ndarë momente nga dasma, ku çifti shihet duke kërcyer.

Maria duket një nuse klasike e veshur me një fustan sateni të fryrë dhe me flokët me onde të mëdha.

Çifti duket mjaft këndshëm teksa kërcejnë nën ritmin e një muzike popullore tradicionale. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...