Ngjashmëria e pabesueshme! Zbuloni sozinë e Luis Suarez në Librazhd! (FOTO)
Transmetuar më 09-09-2019, 16:19

Në qytet, prej kohësh atij i thërrasin “Suarez”.

Kjo pasi djali nga Librazhdi ka ngjashmëri të madhe me yllin uruguaian e të Barcelonës, Luis Suarez.

Media botërore kanë gjetur sozitë e lojtarëve të tjerë të klasit botëror, si Messi, Ibrahimovich, Ronaldo,  apo dhe shumë personaliteteve dhe yjeve të tjerë në botën e sportit e më gjerë.

Sakaq, në rrjetet sociale prej ditësh po qarkullon sozia e Luis Suarez, i cili ka habitur tifozët e futbollit për nga ngjashmëria që ka djali nga Librazhdi me yllin e Barçës. Nëse nuk e dalloni dot se kush është Suarez dhe sozia, në fotogalerinë sozia e tij është djali i veshur sportiv.

Me siguri, edhe vetë Suarez do të ishte çuditur nga ngjashmëria e tij me djalin nga Librazhdi, i cili ndryshe nga ylli katalanas që shkëlqen në arenat botërore të futbollit, ai luan ndonjëherë kalçeto me shokët e tij. Po ashtu ka edhe privilegjin të thirret “Suarez”./a.m/NOA.al

Loading...
Loading...