Pas aksidentit, i rikthehet ekranit prezantuesja e dashur për shqiptarët (FOTO)
Transmetuar më 09-09-2019, 18:37

Barbara D’Urso do të kthehet në Canale5 me episodin e parë të "Pomeriggio5".

Formati fillon përsëri më 9 Shtator dhe prezantuesja, me këtë rast, doli pa jakë, të cilën ajo u detyrua të vishte javët e fundit për shkak të një aksidenti.

“Nga një studim në tjetrin”, shkruan D’Urso, e cila do të udhëheqë tre programe në të njëjtën kohë nga 15 shtatori.

Barbara D’Urso do të rikthehet me tre programet e saj: Pomeriggio5, Domenica Live dhe ‘Live Nuk është D’Urso”.

ak minuta më parë prezantuesja ndau përmes Instagramit një fotografi të realizuar disa ditë pas aksidentit që i ndodhi asaj.

D’Urso tha se u rrëzua dhe u godit nga një xham, e pasojat mund të ishin katastrofike. /a.m/NOA.al

Loading...
Loading...