Gruaja e martuar punon me lejen e burrit avokate edhe si prostitutë “part-time”, bën 55 mijë dollarë në tre javë
Transmetuar më 09-09-2019, 19:51

Katherine Sears, 30 vjeçe, filloi të punojë si prostitutë krahas punës së saj të rregullt si avokate.

Burri i Katherine John Sears tha se nuk i intereson nëse gruaja e tij është edhe prostitutë.

Nëna e martuar zbuloi se si ajo punon me kohë të pjesshme si prostitutë dhe fiton deri në 55,000 dollarë në vetëm tre javë.

Nëna e një fëmije tha se burri i saj, John, jep aprovimin e plotë për anën e biznesit të saj, i cili e sheh të kalojë tre javë në një bordello në Nevada, dhe një javë në shtëpi.

Katherine, nga Iowa, shpreson të heqë paragjykimet lidhur me punën e seksit duke folur për punën e saj si prostitutë..

Në një ditë të ngarkuar, Katherine tha se sheh rreth 10 deri në 15 klientë.

Katherine tha që së fundmi ka marrë pushime si prostitutë për të qenë me djalin e saj të ri, i cili është vetëm katër muajsh.

Ajo gjithashtu po pushon për t’u përqëndruar në profesionin e saj si juriste.

Duke folur për shpresat e saj për të ndryshuar pikëpamjet e njerëzve për punëtorët e seksit, ajo shtoi: prostitutat janë njerëz. Prostitutat që njoh janë disa nga njerëzit më të mirë që kam njohur.

“Mendoj se shumë njerëz janë të mërzitur për prostitucionin pa e kuptuar se për çfarë po shqetësohen ata. Ne degradojmë gratë që janë të hapur në lidhje me seksualitetin. Mendoj se është shumë indoktrinim”, tha ajo. /a.m/NOA.al

Loading...
Loading...