Anxhela Peristeri: Kam një surprizë për ata që janë çuditur aq shumë, që dola me mbathje
Transmetuar më 09-09-2019, 22:31

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri sapo publikoi këngën “Shpirt i bukur”.

Ajo u përfol gjatë për veshjen si nuse, në këtë këngë, madje nuk munguan komentet për faktin se doli me të brendshme.

Anxhelës duket se nuk i kanë bërë shumë përshtypje kritikat, madje ajo e përdori këtë fakt për të treguar edhe disa prapaskena nga klipi.

“Për të gjithë ata që janë çuditur kaaaqqq shumëë që në video kam dalë me mbathje ja dhe një (back stage) tjetër! Ju dua shume”, shkroi Anxhela./a.m/NOA.al

Loading...
Loading...