“Stop!” Ndizet rrjeti, puthen në buzë dy velinat (FOTO)
Transmetuar më 10-09-2019, 19:02

Dy velinat seksi të një nga emisionet investigativë në ekranet tona janë puthur në buzë.

Dy velinat, Oni Shkjau dhe Enisa Koleci, po tërheqin gjithmonë vëmendjen në ekranet e emisionit ‘Stop’. Kujtojmë se Anisa ishte shoqëruesja e parë e "Miss Shqipëria" dhe sapo ka nisur punën në këtë emision.

Një imazh i tyre pas publikimit në Instagram, duke u puthur në buzë po "ndez" rrjetet sociale. Bukuroshet tepër aktive në rrjete sociale marrin aty vëmendjen e ndjekësve me fotot provokative.

Dy vajzat, mos kanë dashur të provokojnë fansat?!/a.m/NOA.al

Loading...
Loading...