Roberti harron Norën, në pushime me të dashurën e re
Transmetuar më 11-09-2019, 13:07

Robert Berisha duket se e ka harruar Nora Istrefin, pas ndarjes së tyre të bujshme.

Tashmë ai ka nisur pushimet me të dashurën e tij të re.

Çifti ndodhen në një resort në Turqi dhe ‘Prive’ ka siguruar dy foto ku Roberti shfaqet në tavolinë me vajzën në fjalë.

Identiteti i vajzës nuk dihet dhe fytyra e saj nuk duket duke qenë se është fotografuar me kurriz.

Çifti shfaqen duke biseduar teksa shijojnë pamjen e konsumojnë një pije.

Loading...
Loading...