Arbana Osmani pranë kullës “Eiffel”, fansat “çmenden” nga fustani i saj 5 mijë lekësh (FOTO)
Transmetuar më 11-09-2019, 16:35

Kjo foto e Arbana Osmanit ka ngjallur shumë reagime.

Ajo ka tërhequr vëmendje për "look" -un teksa ka pozuar pranë kullës "Eiffel".

Arbana Osmani, edhe pse një çantë Chanel, ka bërë përshtypje për fustanin dhe çmimin e lirë.

Këtë herë Arbana zgjodhi kombinimin në kuadrate të së kuqes dhe të zezës dhe është fustani nga Zara, i cili kushton 4,999 ALL, dhe tregon këndshëm dekoltenë duke nxjerrë në pah supet.

Fustani i saj ka tërhequr jo pak vëmendje. /a.m/NOA.al

Loading...
Loading...