40-vjeçe, Gjyste Vulaj tregon linjat e saj perfekte
Transmetuar më 11-09-2019, 17:45

Vitet për të duket se janë thjeshtë numra, pasi ajo shfaqet në super formë.

Këngëtarja Gyste Vulaj, edhe pse 40-vjeçe, nuk e ka humbur shkëlqimin.

Ajo ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe zhaneri ku identifikohet është pop dhe popullore.

Vulaj tregon edhe për linjat perfekte trupore. Ajo përkujdeset shumë për fizikun e saj, dhe fotografitë e dëshmojnë këtë.

Bukuroshja siç duket po shijon pushimet ku ka përfituar për të bërë edhe disa foto me bikini. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...