Incident brutal, futbollistit i ngulet taka në kofshë gjatë ndeshjes
Transmetuar më 29-09-2019, 22:07

Java e 12-të e kampionatit meksikan ka pasur një incident brutal.

Kjo ndodhi në ndeshjen mes Club America dhe Guadalajara ku lojtari I kombëtares meksikane, Giovanni dos Santos, pësoi një dëntim të tmerrshëm nga ndërhyrja e kundërshtarit.

Momenti i tmerrshëm ndodhi në minutën e 40-të të ndeshjes, kur Santosit iu ngul në kofshë një takë e kundërshtarit.

Futbollisti I Club Amerika, thuhet se ai do të humbasë në gjashtë ndeshjet e mbetura të kampionatit.

Më poshtë keni pamjet e tmerrshme./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...