Foto që të mbushin me jetë, pak çaste pas lindjes së bebeve
Transmetuar më 01-10-2019, 19:36

Këto foto nuk kanë nevojë për komente, por vetëm duke i parë mbushesh me frymëzim.

Janë momentet e para të ardhjes në jetë të fëmijëve, të fotografuara nga Monet Moutrie.

Duke filluar që nga lindjet me ujë në shtëpi, ajo tregon se i ka parë të gjitha, dhe ka marrë mijëra fotografi nga ky proces i paharrueshëm në jetën e çdo gruaje.

 “Unë kam dëshmuar dhe kam kapur momentet e fuqisë dhe gëzimin intensiv që ndjen një grua pas lindjes”, tregon Monet, duke shtuar se fotografitë profesionale nga lindja i bëjnë kujtimet e asaj dite më të forta dhe të paharrueshme. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...