Guxim i tepëruar, gruaja kalon gardhin dhe përballet me luanin
Transmetuar më 02-10-2019, 19:38

Po ju a do ta bënit një gjë të tillë, të kaloni gardhin dhe të përballeni me një luan të madh?

Kjo ka ndodhur në një kopsht zoologjik në Britani, ku një grua e bëri një gjë të tillë dhe i doli përpara luanit.

Ngjarja ka ndodhur të shtunën, ndërsa video po bën xhiro në internet.

Siç mund ta shikoni, nuk kuptohet nesë ka frikë gruaja nga luani apo vetë kafsha nga gruaja.

Kjo e fundit duket e qetë dhe e vendosur për t’u përballur me luanin. /k.k/noa.al

Loading...
Loading...