Deputeti shqiptar kapet në video. Në njërën dorë timonin e makinës, në tjetrën byrekun
Transmetuar më 05-10-2019, 22:30

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi vazhdon të habisë qytetarët me performancen e tij, si brenda dhe jashtë parlamentit.

Pas sherrit me kryeministrin Edi Rama në Parlament, Gjuzi është filmuar teksa në drejtimin e automjetit ha byrek.

Në adresën e Panorama Online “qytetari dixhital” ka dërguar videon ku deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzin teksa nget makinën me një dorë, me dorën tjetër është duke ngrënë byrek.

Nuk dihet se ku ka qenë destinacioni i Gjuzit në momentet kur është filmuar, por veprimi i tij në dukje bie ndesh me Kodin Rrugor,  teksa është duke ngarë makinën dhe duke u shndërruar në rrezik për komunitetin.

Më poshtë keni videon.

Loading...
Loading...