Përballja Inter-Juventus, publikohen formacionet zyrtare
Transmetuar më 06-10-2019, 20:13

Inter dhe Juventus do të përballen këtë mbrëmje në ndeshjen e vlefshme për “Serinë A”, italiane.

Skuadrat që luajnë për kreun e renditjes, do të ndeshen këtë mbrëmje në orën 20:45, në stadiumin ‘Giuseppe Meazza’.

Gjithashtu skuadrat kanë publikuar edhe formacionet zyrtare, të lojtarëve që do të zbresin në fushë që nga minuta e parë.

Formacionet vijojnë si më poshtë:

Inter: Handanovic, Godin, De Vrij, Skriniar, D’Ambrosio, Barella, Brozovic, Sensi, Asamoah, Lautaro, Lukaku.

Juventus: Szczesny; Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Alex Sandro; Khedira, Pjanic, Matuidi; Bernardeschi; Dybala, Cristiano Ronaldo./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...