Yjet e Hollivudit, 25 vite më parë
Transmetuar më 08-10-2019, 16:26

Yjet e Hollivudit, Kristian Slejtër, Tom Cruise, Kirsten Dunst, Antonio Banderes, dhe Brad Pitt në premierën e ‘Intervistë me vampirët".

Fotoja ikonë është shkrepur në vitin 1994./ NOA.al

Loading...
Loading...