Përplasja e 2 automjeteve shkakton 7 të plagosur
Transmetuar më 13-10-2019, 18:57

Një aksident me pasojë plagosjen e 7 personave ka ndodhur në Kosovë.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur ditën e sotme në fshatin, Druare të Vushtrisë.

Në këtë aksident janë përfshirë dy automjete.

Të lënduarit janë dërguar në spital dhe po marrin trajtim mjekësor

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit ndersa po punohet për dokumentimin e plotë./a.k/noa.al/