Kosovë-Mal i Zi 2-0, shënojnë Rrahmani dhe Muriqi
Transmetuar më 14-10-2019, 21:29

Kosova del shumë shpejt në avantazh në ndeshjen me Malin e Zi, me një gol të shënuar nga Rrahmani dhe më pas nga Muriqi.

Ishte i pari që shënoi, Rrahmani në minutën e 10-të teksa dërgoi në rrjetë një top që mori nga goditja e këndit.

Në minutën e 34-t shënon Vedat Muriqi, golin e dytë për shqiptarët e Kosovës.

GOLI 1

GOLI 2

Loading...
Loading...