Njihuni me shenjat xheloze dhe ziliqare të Horoskopit
Transmetuar më 16-10-2019, 20:13

Astrologët thonë që shenjat e Horoskopit që vijojnë si më poshtë, janë shenjat më xheloze dhe ziliqare të Horoskopit.

Mëso nëse je pjesë e këtyre shenjave.

Gaforrja

Gaforrja është xheloze, por mund ta fshehë. Shpesh të tjerët nuk e dinë kur ajo është xheloze, por nëse e vënë re, atëherë do të përfshihen se s’bën në këtë lojë.

Virgjëresha

Virgjëresha është xheloze, sepse dikush është më i mirë se ajo në diçka. Është shumë kritike ndaj vetvetes kështu që nuk heq dorë derisa të përmirësohet në këtë drejtim.

Luani

Luani është shenja më joshëse dhe e apasionuar e Zodiakut. E pranon që gjërat shpesh nuk shkojnë siç do ai, kështu që nuk e kanë zili jetën e të tjerëve. E vetmja gjë që mund të shkaktojë zili tek Luani është nëse partneri i tij i kushton rëndësi dikujt tjetër më shumë se atij.

Akrepi

Akrepi natyrshëm, është shenja më ziliqare e zodiakut. Nuk duhet t’u besoni ndonjëherë këtyre njerëzve kur ju sulmojnë sepse shfaqin zili të hapur. Akrepi nuk e di se si t’i fshehë ndjenjat e tij, kështu që njerëzit rreth tij shpesh ndihen në siklet./a.k/noa.al/