Parashikimi i motit, e shtunë 19 tetor 2019
Transmetuar më 19-10-2019, 09:02

Kjo e shtunë do të jetë me kthjellime dhe mjegull në Juglindje dhe Verilindje të vendit. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi maksimale 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi i forcës 3 metra lartësi vale 0,3- 0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë pa ndryshime të ndjeshme.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  10/24°C

Zonat e ulëta 11/29°C

Zonat bregdetare 14/28°C

Loading...
Loading...