Pas ditëve me diell, nga nesër nisin reshjet e shiut
Transmetuar më 30-10-2019, 18:44

I gjithë muaji tetor u shoqërua nga mot me diell dhe temperatura të larta, sa që të shumtë ishin ata që kaluan ditë të tëra duke u larë në det.

Por nga dita e nesërme pritet ndryshim i temperaturave dhe thuajse në të gjithë vendin do ketë reshje shiu.

Reshjet pritet të jenë me intensitet të ulët, por do të vazhdojnë për orë të gjata.

Sipas parashikimeve, kjo situatë do zgjasë fare pak ditë, dhe sërish do kemi mot me diellë. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...