Njihuni me formacionet zyrtare të takimit Milan-Lazio
Transmetuar më 03-11-2019, 20:03

Milani dhe Lazio përballën këtë mbrëmje për javën e 11-të të “Serisë A” italiane.

Takimi do të luhet në orën 20:45 në stadiumin ‘San Siro.

Të dyja skuadrat do të luajnë për fitore, ndërsa janë pblikuar edhe formacionet zyrtare të futbollistëve që do të zbresin në fushë që nga minuta e parë.

Formacionet zyrtare

Milan: Donnarumma; Calabria, Duarte, Romagnoli, Theo Hernandez; Paqueta, Bennacer, Krunic; Castillejo, Piatek, Calhanoglu.

Lazio: Strakosha, Acerbi, Bastos, Radu, Leiva, Milinkovic, Lazzari, Alberto, Lulic, Correa, Immobile./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...