Dy adoleshentë i vënë flakën flokëve të një endacaku, një tjetër filmon skenën
Transmetuar më 04-11-2019, 10:00

Dy adoleshentë pas kurrizit të një endacaku, mundohen që ti vënë flakën flokëve të tij, ndërsa një i tretë xhiron gjithçka me telefon.

Viktima i cili duket se nuk e kupton çfarë po ndodh, ndërkohë që një i tretë filmon gjithçka me celular.

Endacaku fatmirësisht nuk pati pasoja nga flakët, pavarësisht ndezjes disa herë të çakmakut.

Ngjarja u shënua në Chioggia të Italisë dhe pamjet publikuan në rrjetet sociale. Policia ka nisur hetimet për ngjarjen duke identifikuar të dyshuarit.

Endacaku në video është një 45-vjeçar i cili jeton rrugëve dhe fle në një peshkarexhë të braktisur. /a.y/noa.al