Noizy ofendon keq moderatoren shqiptare: Dhëmbë kalbura
Transmetuar më 04-11-2019, 14:52

Reperi Rigels Rajku, i njohur nga të gjithë si Noizy, ka ofenduar keq një moderatore shqiptare.

Ai ka publikuar një fotografi të Dasara Karaiskaj, duke fokusuar dhëmbët e saj.

Noizy shkruan në foto “Kush është, kjo dhëmbë kalbura”.

Gjithçka duket se ka të bëjë me deklaratën e saj, ku Karaiskaj ka thënë se repi në Shqipëri ka ardhur në vitet 2008-2009.

Noizy dhe Dasara nuk i kanë raportet e mira, pas deklaratës së moderatores, teksa reperi në një lokal nate hodhi një tufë me para mes fansave.

Dasara shkroi për këngëtarin, “I turpshëm , injorant, prepotent, arrogant, fyes”. /a.y/noa.al