Tre automjete përfshihen në aksident
Transmetuar më 04-11-2019, 22:55

Një aksident ka ndodhur në Kosovë këtë mbrëmje.

Aksidenti ka ndodhur në Prishtinë afër rrethit të ish-Gjykatës së Qarkut.

Mësohet se në aksident, janë përfshirë 3 automjete.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar por vetëm dëme materiale.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...