Duka e pranon: I njohim bandat, kemi frikë t’ia përmendim emrat
Transmetuar më 04-11-2019, 23:18

Debate të forta janë zhvilluar këtë mbrëmje në Open në Top Channel për lidhjen e bandave me politikën.

Ish deputeti Agron Duka ka pranuar që situata në Durrës është shumë e rënduar.

Teksa po flitej për informacionet rreth bandave të lidhura me politikën ndërhyri duke thënë:

"Informacine kam sa të duash unë. Mund të them banda x dhe y por si përmend".

Keni frikë?- e pyeti Eni Vasili, Agron Dukën.

Po- iu përgjigj Duka.

Do të thotë që politikanët kanë frikë?- e pyeti sërish Eni Vasili.

Po, kanë frikë. A jam unë politikan- tha Duka

Loading...
Loading...