Përveçse me zë të bukur, vajza e Aurela Gaçes paska dhe një tjetër talent
Transmetuar më 06-11-2019, 11:09

Këngëtarja Aurela Gaçe, një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar, është tejet aktive në rrjetet sociale.

E kemi parë shpesh herë të ndajë me ndjekësit e saj dhe detaje nga jeta familjare, apo të postojë momente të  ndryshme që kalon me vajzat e saj si dhe të shumta janë rastet ku ka zbuluar dhe talentet e tyre.

Përveçse di të këndojë shumë mirë, Grace ka dhe një talent tjetër, ajo është dhe një piktore mjaft e zonja.

Nëpërmjet disa fotove në Instastory, Aurela ka ndarë me ndjekësit disa nga vizatimet e Grace dhe tregon se është nëj mama shumë e bekuar me vazjat që ka./b.l/noa.al/