Nusja 165 kilogramë u martua lakuriq, ja arsyeja
Transmetuar më 06-11-2019, 17:58

Një vajzë nga Australia, Monique Penberthy, prej kohësh ëndërronte të martohej dhe më në fund ajo ditë erdhi.

Por për fat të keq, kur gjërat po shkonin sipas planit, ajo u prek nga një sëmundjedhe ra në koma.

Të gjithë menduan se do të ndërronte jetë, por në fakt jo.

Penberthy u zgjua dhe shkoi për të blerë fustanin që kishtë porositur, por kompania i tha se e kishte shitur.

Kështu ajo vendosi që të martohej lakuriq, ndërsa të njëjtën gjë bëri edhe bashkëshorti i saj. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...