Lë emisionin për shkak të shtatzënisë, kush e zëvendëson Vilma Mashën
Transmetuar më 06-11-2019, 20:15

Një vit pasi u martua, u bë i ditur lajmi se moderatorja e njohur Vilma Masha është në pritje të ëmbël.

Prej vitesh ajo ka moderuar emisionin sportiv “Gol pas goli” duke mos u shkëputur asnjë moment nga ekrani.

Mirëpo me shtatzëninë gjërat kanë ndryshuar.

Vilma do të heqë dorë për pak kohë nga emisioni për t’u kujdesur për veten dhe për foshnjën që do të vijë në jetë.

Burime pranë ‘Supersport’ kanë zbuluar se vendin e moderatores do e zërë për pak kohë një gazetare që e njeh mirë sportin por pa dhënë një emër konkret./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...