Transformimi i pabesueshëm i 39-vjeçarit pasi la drogën
Transmetuar më 06-11-2019, 20:40

Një 39-vjeçar britanik ka befasuar jo pak me transformimin e tij fizik duke u bërë burim frymëzimi edhe për shumë të tjerë.

Matt Ellengold, 39 vjeç, nga Londra, ish-i varur nga droga, ka zbuluar se si ka arritur të bëjë një trup të shkëlqyer.

Dhe kjo vetëm në 25 javë pasi ka ndjekur një regjim intensiv stërvitjeje.

Matt Ellengold tregoi se kur jeta e tij “rrotullohej” rreth drogës, alkoolit dhe festave, duke thënë më tej se vetëm donte të hante duke lënë pas dore veten.

Por pasi la drogën dhe alkoolin ai shtoi në peshë. Ndërsa më pas i vendosur për të realizuar një trup perfekt ai nisi intensiviisht stërvitjen. Me një regjim intensiv ushtrimesh, 39 vjeçari në 25 javë, humbi 28 kg dhe realizoi një trup me forma perfekte. Për më shumë detaje, ju mund të shihni fotot që tregojnë transformimin e tij./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...