Modelja e njohur zbulon gjoksin rrugëve
Transmetuar më 06-11-2019, 23:32

Ajo është një prej “mbretëreshave” të rrjeteve sociale.

Bëhet fjalë për modelen bukuroshe Demi Rose e cila po shton me shpejtësi fansat.

Sekret i saj? Linjat superseksi.

Demi nuk nguron të publikojë imazhe tepër “të nxehta” në llogaritë e saj në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në rrugë dhe ku bie në sy gjoksi i saj i zbuluar.

Me siguri ka tërhequr jo pak vëmendjen e kalimtarëve të rastit.

Fotografia e saj është komentuar gjerësisht në rrjetet sociale./a.k/noa.al/