Iriqi që shëtit botën, bën për vete të gjithë me buzëqeshjen para kamerave
Transmetuar më 07-11-2019, 12:55

Lionel është një iriq i lezetshëm i cili është kthyer tashmë në një yll të vërtetë në Instagram.

I mbajtur nga një vajzë si kafshë shtëpiake ajo krijoi një profil në Instagram për të; në mediat sociale, për shkak të pozave që ai merrte gjatë kohës që ajo i bënte foto.

Tashmë iriqi është bërë një yll i vogël dhe përdoruesit pëlqejnë të ndjekin fotot dhe videot e tij duke dokumentuar aventurat e tij teksa shëtit botën.

Me siguri pasi të shihni edhe ju fotogalerinë e sjellë nga noa.al me siguri do dashuroheni pas këtij iriqi bukurosh./b.l/noa.al/

Loading...
Loading...