I riu 27 vjeç përdhunoi foshnjën 18 muajshe, dënim shembullor për autorin
Transmetuar më 08-11-2019, 09:09

Kane Fanelli, 27 vjeç përdhunoi në mënyrë të tmerrshme një foshnje 18 muajshe. Pas plagëve të mëdha që kishte marrë, ai e dërgoi foshnjën në spital ku dhe mjekët u befasuan me atë se çfarë shenjash panë në trupin e vogëlushit, shkruan Daily Mail.

Ndërsa ishin duke I dhënë ndohmën e nevojshme mjekësore, të njëjtën kohë ata njoftuan policinë për të hetuar rastin pasi foshnja kishte shenja të abuzimit seksual.

Pas hetimit të policisë Fanelli u shpall fajtor dhe u dënua me masën “arrest me burg” pa afat. Këtë të enjte ai doli përpara gjykatës ku dhe mori dënimin prej 4 vitesh burg si dhe disa ndalime me ligj për të pasur kontakt me fëmijë nën moshën 16 vjeç.

Këtë të enjte, 7 nëntor 2019, ai doli përpara gjykatës ku dhe mori dënimin prej 4 vitesh burg si dhe disa ndalime me ligj për të pasur kontakt me fëmijë nën moshën 16 vjeç.

Sidoqoftë, ai do të vlerësohet para lëshimit nga burgu për të siguruar që nuk përbën më rrezik për komunitetin.

Atij i është i ndaluar të kontaktojë viktimën, e cila tani është tre vjeç dhe prej më shumë se një viti është marrë nën kujdestarinë e një familje britanike./b.l/noa.al/

Loading...
Loading...