Qeni mbetet jashtë shtëpisë, veprimi që bën lë pa fjalë
Transmetuar më 08-11-2019, 10:01

Qeni Chika, një kryqëzim i rracës labrador, mbeti gjatë natës jashtë shtëpisë ku jetonte.

Në momentin që kuptoi se nuk mund të futej brenda, bëri të paimagjinueshmen, u ngrit dhe nisi që ti binte ziles.

Asgjë e studiuar apo e parapërgatitur, por diçka spontane e filmuar nga kamerat e sigurisë së shtëpisë së familjes së Robert Fox.

Në filmimin bardhë e zi që noa.al sjell më poshtë, shihet Chika në shkallët e shtëpisë në Georgia të SHBA.

Ai i bie njëherë ziles dhe më pas tenton sërish, deri sa dera i hapet. /a.y/noa.al/

Loading...
Loading...