“Tirana e Nonës”, Blendi Fevziu nuk e njeh “rivalitetin” në media! FOTO
Transmetuar më 09-11-2019, 00:08

“Tirana e Nonës”, titullohet libri më i fundit i gazetarit dhe drejtuesit të emisionin “Opinion”, Blendi Fevziu.

Për të folur mbi librin Blendi ishte sot i ftuar tek emisioni i Rudina Magjistarit, pra brenda “familjes”, por edhe në emisionin e një televizioni rival, si ai “Top Channel”.

Fevziu ishte i ftuar në emisionin e mëngjesit nga Ori Nebiaj dhe Isli Islami.

Blendi Fevziu përveç librit me autograf që u dhuroi kolegëve të emisione ku ishte i ftuar, tregoi se nuk e njeh “rivalitetin” mes rivalitetit të ashpër që kanë dy televizionet.

Loading...
Loading...