Buqeta e dasmës bie erë, dhurata e pazakontë për çiftin e ri
Transmetuar më 10-12-2019, 15:31

Dasma konsiderohet si dita më e bukur për shumë çifte dhe përballen me dhurata nga më të ndryshmet.

Një çift që u martua tek Manjakuppam në Cuddalore morën një dhuratë të pazakontë nga grupi i miqve, një buqetë me qepë.

Çifti Tamil Nadu mori këtë dhuratë qesharake nga miqtë e nuses.

Ata e paketuan dhe ia prezantuan të sapomartuarve.

Kur e hapën, të dy panë buqetën e bërë me plot 2.5 kg qepë. Imazhi u bë viral pasi u shpërnda në Twitter dhe shkaktoi shumë të qeshura./a.m/noa.al/

Loading...
Loading...