Enca vishet portokalli, bie në sy gjoksi i saj
Transmetuar më 10-12-2019, 20:35

Enca është një nga këngëtaret e pëlqyera, kryesisht nga të rinjtë në tregun muzikor shqiptar.

Ajo gjithashtu është një nga emrat më të ndjekur në rrjetet sociale ku edhe është tejet aktive.

Shpesh, ajo publikon fotografi të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ndërsa nuk mungojnë edhe fotografitë e shumta provokuese.

Në fotografitë e publikuara së fundmi, ajo shfaqet tejet seksi veshur në portokalli dhe ku bie në sy gjoksi i saj.

Për më shumë kureshtje ju mund të shihni fotot e saj./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...