Test dhe urim për festa! Amit nuk i mbetet qejfi nga preferencat tuaja: kush është më e bukur (FOTO)
Transmetuar më 26-12-2019, 23:55

Amarda Toska ka bërë publike dy foto të saj.

Prezantuesja dhe moderatorja e njohur, fotot i ka bërë publike në Instagram.

Dy fotot ndryshojnë pak nga njëra-tjetra, kryesisht në veshje.

Ami pyet fansat se cilën prej tyre zgjedhin, 1 apo 2, nga fotot, për të matur shijet e tyre siç duket mbi stilin e veshjes dhe që i përshtatet më shumë asaj.

“Sidoqoftë preferenca juaj….GEZUUUUUAR”, shkruan në mesazhin e saj Amarda Toska.

Siç duket se me testin mbi bukurinë e saj ka dashur të urojë shqiptarët për festat e fundvitit./NOA.al

Loading...
Loading...