Aurela Gaçe, edhe një patriote e madhe! (FOTO)
Transmetuar më 15-01-2020, 23:42

Aurela Gaçe ka treguar se është edhe një patriote e madhe.

Ashtu si edhe këngëtari tjetër, Sidrit Bejleri.

Ajo ka ndarë një postim të Sidrit Bejlerit, në rrjetet sociale, duke kujtuar masakrën e Reçakut.

"21 vite nga Masakra e Reçakut dhe serbët nuk e njohin ende…"

"E rëndësishme është që tek Krijuesi dhe Gjykatësi i Plotfuqishëm nuk humbet asgje!!!"

"Qofshin të Xhenetit!"

"Amen.U prehshin në paqe", ka shkuar Sidrit Bejleri, mesazh që e ndau edhe Aurela Gaçe, në profilin e saj zyrtar Facebook.

/NOA.al

Loading...
Loading...