“Dashuri bio”, Genti publikon fotot që do ju emocionojnë
Transmetuar më 18-01-2020, 11:26

Prej më se dhjetë vitesh aktori i humorit Gent Zenelaj, është i martuar dhe nga lidhja kurorë me të shoqen Aida, janë bërë prindër të dy fëmijëve.

Ndërsa djali ishte gëzimi i tyre i parë, vogëlushja Aria ia ka rrëmbyer komplet zemrën babi Gentit.

Ai ka publikuar ditën e sotme disa fotografi nga momente me vogëlushen, ku shihet teksa e puth në kokë.

“Dashuri bio”, shkruan ai, duke ndarë me ndjekësit momente emocionuese. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...