Veprimi befasues! Tuna, në krizë me bashkëshortin? (FOTO)
Transmetuar më 19-01-2020, 19:06

Këngëtarja e njohur Tuna ka nxitur dyshime për një krizë të mundshme me parnerin e saj.

Tuna dhe Patrisi jo rrallë herë kanë qenë në krye të mediave rozë, për një ndarje të mundshme.

Edhe pse është folur shpesh, çifti gjithmonë ka dalë me ndonjë deklaratë për të mohuar këtë gjë.

Por me veprimin e e fundit, këngëtarja ka ringjallur sërish dyshimet. Deri vonë Tuna në biografinë e saj kishte mbiemrin e burrit, ndërsa prej pak kohësh ajo ka lënë vetëm emrin e saj artistik.

Në kudër të dyshimeve, mbetet të shihet se si qëndron e vërteta, kur njëri nga ta të dalë me ndonjë deklaratë. Kujtojmë se Altuna Sejdiu ishte kunatë me Nora Istrefin, teksa kjo e fundit u divorcua pak kohë më parë./NOA.al

Loading...
Loading...