Eni Çobani prezanton për herë të parë burrin: Të dua, jo për atë që je, por…
Transmetuar më 20-01-2020, 12:31

Juristja e njohur Eni Çobani ka publikuar për herë të parë një fotografi ku shihet me të shoqin.

Për herë të parë ajo ka zbuluar fytyrën e tij në rrjetet sociale, duke e uruar për ditëlindjen.

Ajo ka publikuar një fotografi ku që të dy shihen me syze në bardhësinë e dëborës.

“Të dua, jo për atë që je, por për atë që jam unë kur jam me ty. Edhe 100 me gjithe të mirat e kësaj bote Ave.

Për mua je jo vetëm bashkëshort por mbi të gjitha shoku i jetës dhe babai i përkryer i Aldit tonë”, shkruan Çobani. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...